Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг
і весь мій нічліг пройшов на лавці зупинки громадського транспорту sk_Bober писал(а):Блин!!! Я как раз 17- го из города уеду часиков в 15-00, так что если есть желание - могу предоставить хатку на ночь.
Понравилось предложение - в личку, или на телефон.
spider писал(а):хлопці, а як вам такий розклад :17 липня їдемо разом на 4 Всеукраинский мотофестиваль "Тачанка 2010" до Каховки (Херсонська обл.), там всі разом отдихнемо (тим паче вам по дорозі), а потім відпочивши, поїдете на Крим!!! Ще й на Нічних Вовків встигнете до Севастополя на 23 липня. Як вам пропозиція????

sashanova писал(а):spider писал(а):То так, до того всі заїзджають.Серйозно, значить хороша людина якшо заїжджають

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя