Привіт усім. Хочу поділитися враженнями. Їздили компанією в Буковель, винаймали котедж. Готувати на всіх не хотілося, тому замовили кейтеринг в Servizio. Привезли вчасно, все гарно запаковане. Їжа смачна, особливо м'ясне і десерти. Посуд якісний, після свята все забрали. Дуже зручно, заощадили купу часу -
https://servizio.com.ua/