• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

Сидр Monbar

Флудим сколько влезет ;)

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг, CatSteel, santehnik

1 сообщение • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение kassiya » 09.08.2025, 15:36 »

Сидр Monbar

Неймовірно, скільки смаку, історії та душі вкладено в цей шедевр, яким став для мене яблучний сидр Монбар Придбав декілька пляшок до святкового столу, і гості були в захваті — кожен смак відчувався автентичним, як у стародавніх трапезах, про які ми тільки читали. Здивувало, що сидр повністю без цукру і дріжджів, але при цьому має приємну природну солодкість. Класичний брют Monbar ідеально пасував до сиру з блакитною пліснявою, а абрикосовий — просто відкриття літа. Обожнюю, що бренд не просто відроджує традиції, а робить це з розумінням і сучасним підходом. Респект команді!
kassiya
Житель форума
 
 
Сообщения: 59
Зарегистрирован: 25.01.2025
Байк:

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость


cron