Для тех, кто считает, что в Николаеве уничтожается все русское, скажу - Грейг был русским адмиралом. Памятник Грейгу был установлен в Николаеве в 1883 году. В 1922 его снесли большевики и поставили вместо него памятник Ленину.
Кому интересно, можете почитать, кто такой Грейг
Цитирую из комментариев под петицией:
Грейг заснував розпорядницьку частину при Чорноморському адміралтейському департаменті, створив Артилерійське управління, заснував обсерваторію Чорноморського флоту у Миколаєві, вдосконалив роботу Депо мап, надав йому типографію й художників-граверів. 1826 року Олексій Грейг вперше в російській практиці створив штаб флоту для організації бойової підготовки й розробки планів дій у військовий час. Під його керівництвом було вперше створено морські бібліотеки. У 1828–1829 роках Грейг брав участь у війні з Туреччиною, у взятті Анапи й Варни.
Я никого не агитирую, просто облегчаю поиск информации об этом человеке, а там смотрите сами, наш город - нам решать
Подписать петицию можно
тут








