• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

Чи варто пробувати просекко?

Флудим сколько влезет ;)

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг, CatSteel, santehnik

Сообщений: 4 • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение Beton » 23.09.2021, 20:51 »

Чи варто пробувати просекко?

Мені недавно один запропонував новий вид вина, але я про таке не знав і відразу не замовив. Потім він мені як то дав спробувати його і мені воно сподобалося, адже воно фруктове і дуже смачне, але зараз у нього такого вже немає, тому захотів замовити з інтернету.
Beton
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: suzuki

 

Сообщение Karasev » 23.09.2021, 20:51 »

Чи не таке воно вже й нове, робиться вже давно старовинними виноробними заводами, мені воно теж дуже подобається і я постійно замовляю таке, але виробника не знаю, оскільки купую без етикеток, взагалі воно дуже фруктове і м'яке на смак, раджу спробувати яке-небудь дороге.
Karasev
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: bmw

 

Сообщение Beton » 23.09.2021, 20:51 »

Як ви так купуєте вино без етикеток? Я взагалі вперше чую про таке, взагалі треба ж купувати тільки сертефіцірована алкоголь, а не те може потрапити щось не дуже хороше. Або контрабанду ще раптом купите, а так не можна!
Beton
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: suzuki

 

Сообщение Tema1936 » 23.09.2021, 20:52 »

Beton писал(а):Мені недавно один запропонував новий вид вина, але я про таке не знав і відразу не замовив. Потім він мені як то дав спробувати його і мені воно сподобалося, адже воно фруктове і дуже смачне, але зараз у нього такого вже немає, тому захотів замовити з інтернету.

Ну кожен купує як хоче, але вам би я точно так не радив купувати. Я ось замовляю вино Просекко https://winewine.com.ua/sparkling/vid_prosekko/ в інтернет магазині WineWine, Італійське біле ігристе вино.

Головний плюс цього виду вина, це те, що воно не сильно міцне і дуже солодке, віддає постійно різними фруктами, ось останнім часом купую Val d'Oca Prosecco Millesimato Valdobbiadene, воно дуже фруктове і підійде для кожного, як дівчині так і чоловікові. Раджу замовити, до того ж варто воно не дорого, віддати всього 250 гривень за пляшку і отримати таке вино, це взагалі все одно що даром отримати!)

Изображение
Tema1936
Житель форума
 
 
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: yamaha


Кто сейчас на сайте


cron