• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

Вибір подарунка, клавіатура компютерна!

Говорим обо всем.

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг

Сообщений: 5 • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение Dastyn » 15.02.2021, 16:04 »

Вибір подарунка, клавіатура компютерна!

Допоможіть вибрати подарунок хлопцю (25 років). Він захоплюється іграми - варкрафт, доту і т д) думаю щось в цій тематиці .. Я прогледіла клавіатуру ігрову, але якої фірми брати не знаю. Я далека від усього цього.
Dastyn
Посетитель
 
Аватара
 
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 11.02.2021
Байк: харлей

 

Сообщение Phifah » 15.02.2021, 16:05 »

Можна мишку фірми ZOWIE вважається найкрутішою. Килим під мишку, також підійде, дехто любить, щоб він був величезний. Клавіатура будь-яка світиться буде топ, тому обирайте по фінансах.
Phifah
Посетитель
 
Аватара
 
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 11.02.2021
Байк: горный

 

Сообщение Vovhik » 15.02.2021, 16:05 »

Phifah писал(а):Можна мишку фірми ZOWIE вважається найкрутішою. Килим під мишку, також підійде, дехто любить, щоб він був величезний. Клавіатура будь-яка світиться буде топ, тому обирайте по фінансах.
Не потрібно дарувати клавіатуру, він краще знає що йому підійде. Є купа сувенірів - фігурок всяких, одягу з принтом з даних ігор. Щось із такого раджу обирати, і звичайно орієнтуйтесь по ціні.
Vovhik
Посетитель
 
Аватара
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 11.02.2021
Байк: горный

 

Сообщение Phifah » 15.02.2021, 16:07 »

Vovhik писал(а):Не потрібно дарувати клавіатуру, він краще знає що йому підійде. Є купа сувенірів - фігурок всяких, одягу з принтом з даних ігор. Щось із такого раджу обирати, і звичайно орієнтуйтесь по ціні.
Можливо вам варто обговорити, з хлопцем варіанти подарунків, адже буває таке, що подарунок не підходить, чи не сподобався і тоді з’являються непорозуміння.
Також можете прочитати статтю, на тему як вибрати клавіатуру https://journal.rozetka.com.ua/ua/yak-vibrati-klaviaturu-dlya-roboti-ta-igor-na-kompyuteri/ можливо ці поради вам якось допоможуть.
Але я б на вашому місці, краще б обрав інший подарунок, так як ви не розбираєтеся в комп’ютерній тематиці, можна вибрати щось не те і розчарувати іменинника, але ви вирішуйте самі.
Изображение
Phifah
Посетитель
 
Аватара
 
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 11.02.2021
Байк: горный

 

Сообщение alin » 10.04.2021, 13:24 »

спасибо за совет)
alin
Новичок
 
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 10.04.2021
Байк: suzuki


Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя


cron