• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

Отзывы Motul Fuel System Clean и Engine Clean

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг

Сообщений: 5 • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение Zeit » 29.10.2014, 00:49 »

Отзывы Motul Fuel System Clean и Engine Clean

приветствую
интересуют отзывы о Мотюлевской продукции, а именно Motul Fuel System Clean и Engine Clean. Первая - очистка топливной системы, вторая - масляной. Флакончики по 200гр. Нужны ли, эффективны ли? В сети отзывы нейтральные, народ если и льёт, то скорее для очищения совести и кошелька, а не техники :) А ваше мнение?
Zeit
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 26.06.2009
Откуда: Николаев
Байк: Yamaha Tenere XT660Z

 

Сообщение sly-uncle » 29.10.2014, 10:38 »

мотюль гімно.
у мене немає дівчини. дружина не дозволяє :(
sly-uncle
Почетный форумчанин
 
Аватара
 
Сообщения: 455
Зарегистрирован: 29.03.2010
Откуда: wild wild west
Байк: сірий, жовтий і блакитний

 

Сообщение Хоук » 29.10.2014, 20:41 »

sly-uncle писал(а):мотюль гімно.

Угу :youcool
Бездельник тянется к золоту, а трудовой человек- к железу. Наше золото- железо!
Хоук
Белый Ястреб
 
Аватара
 
Сообщения: 3992
Зарегистрирован: 12.08.2009
Откуда: Николаев, Одесса, Киев ...Украина
Байк: Белый, Рыжий и Белая красавица )) +черная молния

 

Сообщение montano » 29.10.2014, 21:01 »

Якщо Мотюль гiвно, то що добре? :)
Хімією мотюлеской правда не користувався, але на маслах відкатав не один рік. Мотюль це нормально. :oops:
愛されて 当たり前。恋なんて 朝めし前。でも白雪姫は恋より昼ごはん。
montano
Мототурист
 
Аватара
 
Сообщения: 2282
Зарегистрирован: 14.12.2008
Откуда: 広島、日本
Байк:

 

Сообщение sly-uncle » 29.10.2014, 23:44 »

добре Калуське й Микулинецьке. живе, само-собою. і щоб свіженьке обов"язково!
по темі: по перше, той мотюль що в нас продається - то зовсім не той мотюль, що продається за кордоном. по друге - ціна надто завищена на експлуатаційні рідини як ото смаровидло у мотор, гальма охолоджувайка.
я також починав з мотиля на тидимі. катав на польському. відтак потягнув чорт замінити оливу у вилці. замінив, а через два місяці знов розбирав вилку для заміни пружинок відбійних. те що злив вже маслом назвати було важко. про те, що при замінімасла вилка була повністю розібрана і відчищена вже мовчу. масло перетворилося на незрозумілу суспензію. при тім, що я не фанат топити сірого в болоті чи гоцати дощами.
наступний приклад - міняв підшипи у КПП бмв 1100гс дружбанові. після того він залив мотюль трансмісійний, куплений у Львові. знову ж таки за якихось кілька місяців масло перетворилося на незрозуміло що. то моя особисто думка така - наразі слід утриматися від роздутих брендів. не в тійкраїні жиємо ;)
я особисто у мотори лию Мол, наразі задоволений. у вилки-аморти-трансмсію всяке різне ассорті типу кастролю, орлену, і украдених на сервісах масел. у мотор ще перед тим пакував фукс, нарікань не було, але дві заміни за сезон і сотка баксів у канаву мене трохи засмучує.... :cry:
у мене немає дівчини. дружина не дозволяє :(
sly-uncle
Почетный форумчанин
 
Аватара
 
Сообщения: 455
Зарегистрирован: 29.03.2010
Откуда: wild wild west
Байк: сірий, жовтий і блакитний


Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость


cron