CristeNN писал(а):У мене геть вилетіло з голови продовжити страховку на авто. Підкажіть скільки днів можна їздити без страховки після закінчення терміну її дії? Чи буде мені за це якесь покарання?
Після закінчення терміну дії страховки на авто, в Україні є термін, протягом якого можна ще користуватися автомобілем без страховки. Згідно зі статтею на сайті Online.ua
https://www.online.ua/press-release/862797/skilki ... akinchennya-terminu-yiyi-diyi/ цей термін становить 10 днів. Проте, важливо зазначити, що цей термін визначений законом та його дотримання є обов'язковим.
Невиконання цього вимоги може мати наслідки, включаючи адміністративні штрафи та інші правові наслідки. Тому рекомендується завжди вчасно продовжувати страховку на авто, щоб уникнути можливих проблем та неприємностей. Більш детальну інформацію про це можна знайти за посиланням на сайт Online.ua.