Неподалік стадіону Евіс було б круто, але розгляну будь-які варіанти
Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг, CatSteel, santehnik
Попробуй у Сани Бойко спроси ))) у него гараж рядом с таксопарком был ))))Валасатый писал(а):Ну власне осьХазяйка попереднього виявилася вкрай безпорядною й викинула на вулицю напередодні зими. Тому шукаю домівку для свого коника. Може в кого є знайомі, що здають, або до когось можна "підселитись"
![]()
Неподалік стадіону Евіс було б круто, але розгляну будь-які варіанти
Breeze писал(а):Попробуй у Сани Бойко спроси ))) у него гараж рядом с таксопарком был ))))Валасатый писал(а):Ну власне осьХазяйка попереднього виявилася вкрай безпорядною й викинула на вулицю напередодні зими. Тому шукаю домівку для свого коника. Може в кого є знайомі, що здають, або до когось можна "підселитись"
![]()
Неподалік стадіону Евіс було б круто, але розгляну будь-які варіанти
Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя