куплю задній стоп-сигнал на к-750 (той з металевим корпусом і трикутним скельцем верхнім ) також цікавить стопарік від м72 і старий бакелітовий корпус від акумулятора. і ше потрібні ті резинки що ставляться між корпусом стоп-сигналу і крилом.
та це не є мегарарітет, але зараз не маю змоги кататися селами у пошуках якогось стопаря, а мот стоїть вже на покрасці- пасувало щоб і стопаріки задули заодно.