Суппорт работает, но думаю сменить ремкомплект и будет норм.

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг

fanatykCZ516 писал(а):скикы хочеш?
а може і не скину 
fanatykCZ516 писал(а):хах, та я вже замовив собі)
До нг отримаєш) числа 15-18 має бути готовий.
50 я тобі і так скину)а може і не скину
Сейчас этот форум просматривают: 1 гость