• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

ЗАГУЛ 2015 Вінниця

Слеты, поездки будущие и прошлые

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг

Сообщений: 2 • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение karcher » 14.05.2015, 10:43 »

ЗАГУЛ 2015 Вінниця

Изображение
Изображение



Щорічно, вже як традиція, в розпал травня ми запрошуємо всіх хронічно хворих мотоциклами на Міжнародний мотофестиваль ЗАГУЛ, який відбудеться 15-17 травня 2015 року. Цього разу ми присвятимо наш фестиваль темі українського колгоспу! Пропонуємо Вам провести незабутні вихідні, огорнуті ностальгічним настроєм, теплотою, душевністю та неймовірним драйвом!!! Наш фестиваль переходить на абсолютно новий рівень, тому вибух позитивних емоцій буде вoістину ядерним!
Огранізатор свята - громадська організація "Мотофестиваль ЗАГУЛ"
Ціна повної реєстрації 200 грн, пасажирам 100грн, ну і традиційно дівчатам за кермом мотоцикла - безкоштовно! Першим 100 приїхавшим - шеврон у подарунок!!!

Також для охочих поселитися з комфортом є можливість замовити номера в готелях!
Готельний комплекс Гостевія +38 (096) 507 10 22 +38 (0432) 58 19 70
Слов'янський двір +38(096) 462 55 02
Дубовий гай +38 (0432) 58-19-41

Є можливість оренди палатки на місці. На зльоті буде прсутня технічна підтримка - мотосервіс "Блюзмобіль".

Кухня буде різноманітною, від доступний домашніх страв до вишуканих витворів кулінарного мистецтва.

Отож придставляємо до Вашої уваги попередню програму зльоту!

Четвер, 14 травня:
Приймаємо гостей з самого ранку. Першому приїхавшому звичайно вручається подарунок
Для всіх приїхавших у четвер ми накриваємо стіл! Іжа БЕСКОШТОВНО!!!
Також будуть: масажист, який розімне Ваші кісточки з дороги ;
Як символ сільського життя - будуть коні! Можна буде покатарився верхи, або просто по лісу, в бричці на сіні; Коваль, який за 25 грвень у Вас на очах викує Вам пам'ятну монету; Буде можливість відвідати справжнього монастирського вина; Акустичний концерт фіналіста шоу "Х-фактор" соліста гурту "Подих світла", а також приємне спілкування біля багаття у колі друзів!

П'ятниця, 15 травня:
Продовжуємо зустрічати гостей!
Всі розваги що перераховано вище, а також: стрільби з рогаток !
Традиційна поїздка на світло-музичний фонтан "Рошен", а також запальна концертна шоу-програма!!!

Субота, 16 травня:
Зранку освячення батюшкою байкерів та їх залізних коней. Шикування колони та виїзд у місто. Там на Вас чекає цікава програма на центральному міському стадіоні (яка саме поточнимо пізніше), з 15-ї години виступ чемпіонів України зі стантрайдингу.
По приїзду до табору на Вас чекає академія активного відпочинку! Надувні гладіатори, бої сумо, пивні скачки, стовб з подарунками і безліч інших цікавостей!!! о 18-тій виступ запаморочливого фізік-шоу
"Сумашедшая лаборатория"! з 18-ї концертна програма, яка за північ переростає у запальну дискотеку до останнього тусняка)))

Неділя, 17 травня:
Прокидаємось, за чашкою кави ділимось враженнями, згадуючи чудовий уікенд

На протязі всіх цих днів працюватиме кухня, будуть як смачні недорогі сільські страви, так і витвори кулінарного мистецтва!

Попередні ціни на кухню на ЗАГУЛі
1.Шашлик 220-240 грн/кг
2. Свиня на вертелі 280 грн/кг.
3. Бограч 20 грн/300гр.
4. Росольник/Борщ/Капустняк 12 грн/300 гр.
5. Плов 25 грн/300 гр.
6. Домашне жаркоє 25 грн,300 гр.
7. Хашлома 25 грн/300 гр.
8. Шурпа 25 грн/300 гр.
9. Відбивная 15 грн.
10. Каша з котлетою 20 грн.
11. Чай 5 грн.
12. Кава розчинна 6 грн
13. Кава натуральна. 8-10 грн.
14. Квас - 8 грн.
15. Пиво - від 10 грн (0,5л)

Телефони організаторів:
Марценюк Ігор 067954 63 31
Добровольський Олександр 063803 81 97
Марківський Віталій 098788 38 83
Изображение
Предупреждаю пишу с ошибками и прошу не осуждать!Если кому то Я не нравлюсь идите нахуй, Я не исправлюсь!!!
karcher
Почетный форумчанин
 
Аватара
 
Сообщения: 337
Зарегистрирован: 16.04.2011
Откуда: Николаев
Байк: Honda Deauville NT 650 V

 

Сообщение Korshun » 14.05.2015, 23:04 »

Лично мое мнение по поводу этого слета...Был в прошлом году и вот, что хочу сказать...Не хочу обсирать слет, да и это наше личное мнение(с кем мы ездили)но...так...мржет кому интересно...
Место - супер, (детский лагерь), лесок, природка,
деревья, тенек(не жарко), рядом озеро, вода теплая
(купался), места много, для девушек, а для
них это главное - туалет в корпусе сидячий и
ДУШ))) это большой плюс)))
Организация - могу сказать по поводу
колонны, была отличной, скорость
приемлема, менты на перекрестках отсекают,
впереди сопровождение. а вот обещали
музей и т.д.так приехали на место...и все
разбежались кто куда...и хер пойми что
делать...где тот музей находится, где что, непонятно....в лагере тоже, либо громко не
обьявляли либо тихо говорили...может какието
конкурсы и были но мы нихера почти
невидели кроме стриптиза....им надо было
нанять какогото тамаду... чтоб бегал по
лагерю обявлял о конкурсах, и в центре чтоб
кричал куда в музей идти....ну как то так...(как допустим на баласте покойный Маэстро ходил с рупором обявлял о начале конкурсов, и в центре бы рассказывал куда идти)
), а то сидишь возле палатки греешся возле
костра и ничего не понимаешь, были
конкурсы или еще нет...
А теперь самое главное питание/выпивка...-
это нас вообще возмутило, на сайте писали
мол, по приезду гарячий хавчик...тудым
сюдым, обед, ужин, угощает кухня
"Хотин"...написать то написали, но не
придупредили что все платно! Это писец за
270грн единственное что норм получил это
значек и все! В регистрацмонный пакет всунули пару
гандон*в, смазку, баф, и бутылку пустую для
воды....Нах это мне нужно? Так, чтоб для количества считалось! Дальше идем - чай - 5грн, а
вечером вообще по 8грн было...спрашываем у продавцов почему днем одна цена, а вечером другая- нам ответили мол так хозяйка
сказала....пизд*ц за 100грам воды и пакетик
чая 8грн отдавать...Еда тоже вся платная, и не из дешевых короче коммерция...Растроились по поводу
цен...Вот взять например Умань, регистрация 250грн, так сюда входило 3хразовое питание, бесплатная водка, сидр и мохито для девушек - и все это 4 дня и безплатно! Короче не поедем больше к Шатунам! Единственное почему не жалею о поездке, так это увидели знаменитый фонтан!))) Это отчет о слете 2014 года
Бей с своих, что б чужие боялись!
Korshun
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 240
Зарегистрирован: 02.10.2012
Откуда: Nikolaev
Байк: Yamaha TDM850-2


Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 3 гостя