• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

ФЕСТИВАЛЬ «Український кавун – солодке диво»(НЕ МОТО)

Слеты, поездки будущие и прошлые

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг

Сообщений: 5 • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение Alien_Aveo » 26.08.2011, 00:04 »

ФЕСТИВАЛЬ «Український кавун – солодке диво»(НЕ МОТО)

Всеукраїнський фестиваль "Український кавун - солодке диво"
Щорічно в м. Голій Пристані третьої суботи серпня

Місяць серпень знаменний для міста щорічним унікальним фестивалем «Український кавун – солодке диво», який проходить за підтримки інституту південного овочівництва та баштанництва Української академії аграрних наук, що з 1969 року працює в м. Голій Пристані. В цей час аромат та присмак кавуна, що пашить гарячим степовим повітрям, розтікається від набережної по всіх вулицях міста і далеко за його межами. Навіть сонце над Конкою сходить яскраво-рожевого кольору і що вище воно здіймається, то все більше стає схоже на велетенську ягідку, яка не стримається і ось-ось вибухне, і рознесеться над містом солодким маревом дитинства.
Не випадково Гола Пристань вважається кавуновою столицею, бо шанована ця ягода за неабиякі смакові та лікувальні якості. З торгової пристані відправляються багатотонні баржі, завантажені нашим Голопристанським кавуном. І прямує цей «смугастий пасажир» по Дніпру-Славуті до самого Києва та до Чорного моря - давніми козацькими шляхами. І скуштують його не лише в Україні, а й далеко за її межами. А з набережної свого смугастого солодкого собрата проводжає двометрова скульптурна композиція Голопристанського кавуна, відрізана яскрава скибочка якого приваблює і манить до себе, що так і хочеться, якщо не відкусити, то хоча б доторкнутися.
Последний раз редактировалось Alien_Aveo 26.08.2011, 01:31, всего редактировалось 1 раз.
и это пройдет.
Alien_Aveo
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 164
Зарегистрирован: 21.08.2011
Откуда: Николаев
Байк: четырехколесный Aveo

 

Сообщение Валасатый » 26.08.2011, 00:20 »

Фест быть может и интересный, но что ж там будет-то? Программа какая, начало её, как проехать и т.д.?

П.С. В названии темы нужно прописать "Не мото" :)
Валасатый
Почетный форумчанин
 
Аватара
 
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 28.05.2009
Откуда: Миколаїв
Байк: Honda NT650V

 

Сообщение Alien_Aveo » 26.08.2011, 01:32 »

План заходів фестивалю «Український кавун – солодке диво» - 2011

Дата і час проведення

Назва заходів

Місце проведення
27.08.11
7.30-9.45

Зустріч, розміщення, реєстрація, учасників виставки-ярмарку, що проводиться в рамках VІІІ фестивалю
«Український кавун-солодке диво».

Зона проведення фестивалю
9.00-10.00

Зустріч, реєстрація почесних гостей фестивалю.

Зона проведення фестивалю
10.00-10.30

Урочисте відкриття VІІІІ фестивалю
«Український кавун – солодке диво»

Набережна міста (біля альтанки).
10.00-12.30

Огляд виставки-ярмарку, налагодження контактів щодо підписання можливих угод про реалізацію баштанних, овочевих культур, товарів місцевих виробників, дегустація баштанної та іншої сільськогосподарської продукції.

Зона проведення фестивалю
10.30-12.00

Проведення конкурсів «Найбільше солодке диво»,
«Краща експозиція виставки-ярмарку» (сільгоспвиробників, місцевих товаровиробників)

Площа біля альтанки
11.30-14.00

Концертна програма, ігри, конкурси, розваги.

Площа біля альтанки
12.00-13.00

Нагородження переможців конкурсів, відзначення учасників фестивалю. Закриття фестивалю.

Площа біля альтанки
19.00

Гала-концерт ансамблю бандуристів та провідних виконавців України в рамках 5-го дитячого фестивалю бандуристів «Таврійські зустрічі»

Площа біля альтанки
22.30

Святковий феєрверк

Міський пляж



http://www.golapristan.org/festival-kavyn.htm
и это пройдет.
Alien_Aveo
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 164
Зарегистрирован: 21.08.2011
Откуда: Николаев
Байк: четырехколесный Aveo

 

Сообщение Валасатый » 26.08.2011, 02:21 »

:youcool
Валасатый
Почетный форумчанин
 
Аватара
 
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 28.05.2009
Откуда: Миколаїв
Байк: Honda NT650V

 

Сообщение Alien_Aveo » 26.08.2011, 03:45 »

посмотрел по своему графику работы- не получается присутствовать(( дневная смена(((((
и это пройдет.
Alien_Aveo
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 164
Зарегистрирован: 21.08.2011
Откуда: Николаев
Байк: четырехколесный Aveo


Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 3 гостя