• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

Помощь беженцам из Крыма и части Мамчура

Говорим обо всем.

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг

Сообщений: 4 • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение KaWa » 11.04.2014, 23:02 »

Помощь беженцам из Крыма и части Мамчура

Попросили разместить :) Прошу обратить внимание, что это не политика, а помощь простым людям.

З метою забезпечення соціальної підтримки громадян та сімей, які залишають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь і приїхали до Миколаївської області :

- Створюються банки одягу, взуття, предметів побуту, продуктів харчування довготривалого зберігання. Всі бажаючі можуть приносити такі речі до Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим (Адреса: м. Миколаїв, вул. Луначарського,2, тел. 57 57 39).

- Повідомляти про можливість розмістити такі сім`ї у своїх житлових приміщеннях за телефоном 24 02 96, 55 00 85.

- Всі бажаючі можуть також надати фінансову допомогу, перерахувавши кошти на рахунок Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим.

Реквізити:
Отримувач: Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим
р/р 26008619950776
ПАТ Промінвестбанк,
Код банку 300012,
ОКПО 13866445

Миколаївська облдержадміністрація здійснює контроль за надходженням і цільовим використанням коштів і оперативно інформуватиме жителів області про напрям коштів на потреби громадян та сімей, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь до Миколаївської області.


http://sotszahist.mk.ua/index.php?optio ... le&id=4707
Добро должно быть с зубами (с)
Каждому байкеру по клубу!
Нафигатор заклинило
KaWa
Администратор
 
Аватара
 
Сообщения: 16070
Зарегистрирован: 23.12.2007
Откуда: Николаев
Байк: Suzuki XF 650 Freewind

 

Сообщение Zhdan » 15.04.2014, 14:12 »

сегодня отвез 40 футболок и ящик посуды
Zhdan
Почетный форумчанин
 
Аватара
 
Сообщения: 777
Зарегистрирован: 10.09.2010
Откуда: Николаев
Байк: Urban Enduro

 

Сообщение KaWa » 15.04.2014, 18:09 »

Ай, молодца! :coolf
Говорят, они в первую очередь нуждаются в продуктах, так как не очень-то государство что-то беспокоится о беженцах :(
Добро должно быть с зубами (с)
Каждому байкеру по клубу!
Нафигатор заклинило
KaWa
Администратор
 
Аватара
 
Сообщения: 16070
Зарегистрирован: 23.12.2007
Откуда: Николаев
Байк: Suzuki XF 650 Freewind

 

Сообщение KaWa » 19.04.2014, 16:10 »

Кто хочет помочь солдатам и их семьям на Пасху?

Можете поделиться пасочками или другими пасхальными блюдами с солдатиками и их семьями.

У кого возникло такое желание - в воскресенье, 20.04.2014, с 7 до 8 утра, возле церкви на улице Садовой, парень по имени Рома будет стоять с плакатом "Подари солдату пасочку".

После сбора (в 8.00) все собранные куличики будут доставлены по в/частям активистами.

Если у вас есть транспорт и желание, можно помочь развозить пасочки и другое принесенное добро солдатам и их семьям.
Добро должно быть с зубами (с)
Каждому байкеру по клубу!
Нафигатор заклинило
KaWa
Администратор
 
Аватара
 
Сообщения: 16070
Зарегистрирован: 23.12.2007
Откуда: Николаев
Байк: Suzuki XF 650 Freewind


Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 3 гостя


cron