DarkOne писал(а):кто-нибудь едет, чтобы "с другом вместе веселей дорога"?
Вова, я канєшно не їду тому шо я не байккЄр, але неможу догнати- ТИ ЗАРАЗ В МИКОЛАЄВІ?? ти в курсі, шо це мотофорум того Миколаєва де кораблі ліплять, а не того де цемент випалюють пи.си: кріплення на жпс уже в Трускавці