• чаво
  • пользователи
  • группы
  • регистрация
  • сообщения
  • login

Що таке CRM система?

Говорим обо всем.

Модераторы: СкрытыйМодератор, Варяг

Сообщений: 4 • Страница 1 из 1
Автор
Сообщение
 

Сообщение Tema1936 » 25.09.2021, 16:26 »

Що таке CRM система?

Нещодавно зацікавився, чи є якась система, де можна створювати проекти і видавати робітникам, щоб вони виконували завдання, при цьому можна було зручно стежити за виконанням і давати правки, також запитувати звіти.
Tema1936
Житель форума
 
 
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: yamaha

 

Сообщение Beton » 25.09.2021, 16:26 »

Таке є, я впевнений, от припустимо на цій же системі, що ви питаєте, можна спокійно створювати проекти для виконанню, там вже буде готова диаграма, а також ви там можете створювати потрібний сайт, якщо такий буде потрібно.
Beton
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: suzuki

 

Сообщение Tema1936 » 25.09.2021, 16:26 »

Ну мені потрібно також повна взаємодія не тільки з працівниками, а й з клієнтами, щоб дізнаватися що саме вони замовляли і все це робити через одну систему, оскільки бувають повідомлення приходять взагалі на різні контакти.
Tema1936
Житель форума
 
 
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: yamaha

 

Сообщение Karasev » 25.09.2021, 16:27 »

Tema1936 писал(а):Нещодавно зацікавився, чи є якась система, де можна створювати проекти і видавати робітникам, щоб вони виконували завдання, при цьому можна було зручно стежити за виконанням і давати правки, також запитувати звіти.

Я думаю що якраз ця система CRM повністю підійде вам, для взаємодії з працівниками, клієнтами і взагалі в плані всього контролю над бізнесом, це найкраще що придумали, оскільки все в одній базі і можна зручно налаштовувати.

Раджу вам почитати про те, що ж таке CRM система https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php на сторінці творців все написано як і потрібно, все на зрозумілій мові, в такій системі можна буде зручно налаштувати все під себе, ніяких проблем не повинно вознікуть зовсім!

Изображение
Karasev
Житель форума
 
Аватара
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 27.05.2021
Байк: bmw


Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя


cron